Vážení klienti,
Po nucené přestávce způsobené pandemií je naše autobusová linka z Prahy do Athén a zpět opět v provozu. Od 20.června znovu pravidelně každou sobotu odjíždíme z Prahy a Brna směr Řecko.
S obnovou provozu jsme si pro vás připravili i několik novinek. Především se jedná o možnost online rezervace. V hlavním menu tohoto webu najdete položku ONLINE JÍZDENKY - při kliknutí budete přesměrování do online platformy, kde si můžete jízdenky zarezervovat a ihned zaplatit platební kartou. Zůstává samozřejmě i možnost rezervace po telefonu a platby bankovním převodem nebo v hotovosti v naší kanceláři. Naopak již nelze platit v autobusu při odjezdu.
Základní ceny jízdenek zůstávají velmi podobné těm, které znáte, a které platí již dlouho. Kromě základních cen bude nově aplikováno i několik dalších, vyšších i nižších, tarifů, a to v závislosti na obsazenosti termínů. Proto vám doporučujeme vyhledat si požadovaný spoj na naší online platformě a případně si vybrat výhodnější variantu. Nadále budou k dispozici i dětské a studentské slevy.
Dále si u nás můžete nově zarezervovat pobyt v Řecku, a to jak v přímořských letoviscích, tak i v Athénách či v Soluni, kde můžete strávit příjemné dny prohlížením památek. Pobyty, navázané na termíny našich linek, ale i mimo ně, si můžete objednávat nejen v letních měsících, ale celoročně. Podzimní a zimní měsíce mohou být obzvlášť příjemné pro pobyt v městských destinacích a chození po památkách. Aktuální nabídku připravujeme a brzy si ji budete moci prohlédnout na našem webu.
Vám, kteří našich služeb využíváte již léta, i vám, kteří jste třeba teprve nyní objevili náš web, děkujeme za přízeň, a přejeme vám co nejvíce zdraví a pohody!
Korona Travel

© 2020 Korona Travel CZ